Apmaksas nosacījumi

Apmaksu par preci pie mums uz vietas veikalā/noliktavā iespējams veikt ar maksājumu karti vai skaidrā naudā. Apmaksu internetveikalā kompozits.lv iespējams veikt ar maksājumu karti vai bankas pārskaitījumu.

Maksājums ar karti

Maksājiet ar Jums ierasto veidu – bankas kredītkarti vai debetkarti. Maksājumu pieņemšanu nodrošina Stripe serviss, mājas lapas darbība un maksājumu apstrāde tiek nodrošināta ar drošu, šifrētu SSL savienojumu. Tiklīdz tiek saņemts apstiprinājums par veiksmīgu apmaksu – prece tiek sagatavota un nosūtīta pircējam ar izvēlēto piegādes veidu. Pircēja maksājuma kartes informācija veikalā netiek glabāta.

Maksājums ar bankas pārskaitījumu

Izvēloties šo maksājuma veidu, uz pircēja norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts elektroniski sagatavots rēķins, kura apmaksa ir jāveic 3 (trīs) darba dienu laikā. Šo darba dienu laikā prece tiek rezervēta, un tiklīdz tiek saņemta rēķina apmaksa – prece tiek nosūtīta ar izvēlēto piegādes veidu. Gadījumā, ja rēķina apmaksa netiek veikta – rēķins tiek anulēts un prece tiek atgriezta kompozits.lv noliktavā.