Piegāde

Pasūtītās preces ir iespējams saņemt mūsu veikalā/noliktavā Ropažu ielā 19a, Rīgā, kā arī preces piegādājam uz norādīto adresi ar kurjerpastu vai izsūtām uz Omniva pakomātiem visā Baltijā.

Preču saņemšana veikalā/noliktavā

Preču saņemšana veikalā/noliktavā Ropažu ielā 19A, Rīgā ir bez maksas. Kontaktu sadaļā varat atrast darba laiku un koordinātas.

Ja esat izvēlējies preci (-es) saņemt mūsu veikalā/noliktavā, prece (-es) tur tiks piegādāta 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs jums paziņosim sazinoties ar Jums zvanot, pa e-pastu vai SMS. Gaidīsim Jūs saņemt jau apmaksātu pasūtījumu līdz varēsiet ierasties veikalā / noliktavā, bet neapmaksātu līdz 7 dienām. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma jeb rēķina numuram. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.

Preču piegāde ar kurjerpastu

Mēs veicam preču piegādi uz norādīto adresi ar Express Pasts starpniecību. Ja esat izvēlējies preču piegādi uz Jūsu norādīto adresi, Jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 18:00, citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00.

Preču piegāde uz Omniva pakomātiem

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz Omniva pakomātu, tad pasūtījums tiks piegādāts 1–3 darba dienu laikā Latvijas teritorijā un 2-5 darba dienu laikā pārējā Baltijas teritorijā, ja vien prece ir noliktavā un izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

Akcija “Bezmaksas piegāde”

Akcija “Bezmaksas piegāde” var tikt piešķirta atsevišķos gadījumos, ko nodrošina kompozits.lv. Bezmaksas piegādi Jūs varat izmantot tikai noteiktajā akcijas laika periodā, kas ir norādīts paziņojumā par akcijas norisi.

Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzam sazinieties ar mums, zvanot uz +371 2934 7891 vai rakstot uz [email protected].