Par mums

Kompozits.lv uzņēmums izveidots 2013.gadā, bet mūsu interese par kompozītmateriāliem aizsākās jau krietni senāk, jo vēlējāmies atrast kvalitatīvus materiālus, izprast nozares procesus un iegūt progresīvas ražošanas metodes. 

kompozits.lv dibinājuši airēšanas sporta profesionāļi, tādēļ mēs izprotam, cik svarīgi ir saņemt pārdomātus risinājumus un tieši to arī piedāvājam saviem klientiem – plašās un niansētās kompozītmateriālu iespējas pasniedzam vienkāršā un saprotamā valodā, piemeklējot atbilstošāko risinājumu ikviena klienta vajadzībām.

Mēs piedāvājam kompozītmateriālu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību un sadarbojamies ar tādiem industrijas līderiem kā Scott Bader, Airtech, Sea-line u.c.

Ilgtermiņa attiecības ar mūsu klientiem ir uzņēmuma lielākā vērtība, tādēļ droši sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem, lai saņemtu konsultāciju par mūsu produktiem un praktiskus padomus.

Mēs piedāvājam:

  • Profesionālas konsultācijas par rokas laminēšanas vakuuma, vakuuma infūzijas, u.c. tehnoloģijām
  • Speciālas cenas uz lieliem apjomiem
  • 3D modeļu izstrādi
  • CNC formas frēzēšanu
  • Formas un detaļu izveidi

kompozits.lv ir Prestol Composites meitas uzņēmums. Prestol Composites izveidojuši ūdens sporta entuziasti ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi kompozītmateriālu nozarē. Mūsu stāsts sākās ar ambīcijām radīt pasaules klases sacīkšu kanoe un smailītes. Šajā aizraujošajā un interesantajā ceļā mēs esam uzkrājuši plašas zināšanas par kompozītmateriālu pasauli un to tehnoloģijām.

Integrējot mūsu zināšanas ikdienas praksē, esam spējuši izstrādāt komponentus automobiļu un aviācijas nozarē. Mēs esam īpaši lepni arī par saliktu detaļu projektēšanu un ražošanu starptautiskām sacensībām ziemas sporta veidos – bobslejā, skeletonā un kamaniņu sportā.