Sadarbība ar C-L

23. may

 

kompozits.lv turpinot veiksmīgi attīstīties ir noslēdzis vienošanos ar vienu no vadošajiem Polijas kompozītmateriālu tirdzniecības uzņēmumiem "C-L" c-l.pl par oficīālas pārstāvniecības izveidošanu Latvijā. Šīs sadarbības rezultātā kompozits.lv spēj piedāvāt saviem klientiem viss plašāko piedāvājumu ar visiem nepieciešamajiem materiāliem katrai kvalitātes prasībai par viss konkurētspējīgakākajām cenām.
Sīkāka informācija pie kompozits.lv menedžeriem.

Sea-Line® produkcija profesionālam laivu remontam

05. march

kompozits.lv ir kļuvis par vienu no Eiropas vadošā laivu remonta materiālu ražotāja Sea-Line® oficiālo sadarbības partneri Baltijas valstīs.

Sea-Line® ir materiāli profesionāļiem - laivu ražotājiem un restaurētājiem. Produktu klāstā ir tādi materiāli kā gruntis, špakteles, neapaugošās krāsas, poliuretāna krāsas, pulējamās pastas un daudzi citi materiāli.

Piedāvājam iegādāties visus Sea-Line® produktus par īpašām cenām, kā arī esam ieinteresēti uzsākt sadarbību ar citiem veikaliem par produktu izplatīšanu.

Scott Bader Latvijā

25. january

kompozits.lv ar 01.01.2014 ir kļuvis par vissenākā mūsdienās pastāvošā polimēru ķīmijas koncerna "Scott Bader" oficiālo pārstāvi Latvijā.

"Scott Bader" koncerns tika dibināts 1921.gadā un joprojām ierindojās pasaules labāko ražotāju augšgalā. "Scott Bader" nozarē ir atpazīstams ar savu inovativitāti produktu attīstībā, ļoti augsto produktu kvalitāti un izcilo klientu apkalpošanu. 

Šis mūsu uzņēmuma spertais solis nozīmē to, ka mēs esam paplašinājuši užņēmuma piedāvātās produkcijas klāstu ar ļoti daudz lieliskiem produktiem no "Scott Bader", kā arī varam piedāvāt konkurētspējīgas cenas jebkura lieluma ražotājam. 

Visus populārākos produktus ir iespējam iegādāties uzreiz mūsu interneta veikalā vai mūsu noliktavā Brīvības gatvē 217A, Rīgā, vai specifiskus tieši Jums nepieciešamus produktus ir iepējams pasūtīt uz izdevīgiem nosacījumiem un termiņiem. 

Vairāk informācijas par "Scott Bader" var iegūt apmeklējot uzņēmuma oficiālo mājas lapu www.scottbader.com

Lai uzzinātu vairāk lūdzam sazināties ar kādu no mūsu menedžeriem.


Jūsu palīgs kompozītu pasaulē, kompozits.lv